ORDUTEGIAK

IGARTZA ZELAIA

LOINAZ ZELAIA

FISIOTERAPIA

IGARTZA ZELAIKO ORDUTEGIA

IGARTZA ASTELEHENA ASTEARTEA ASTEAZKENA OSTEGUNA OSTIRALA
16:00 – 16:30
16:30 – 17:00 FUTBOL ESKOLA
17:00 – 17:30 ALEBIN
PARTEHARTZE

Aldagela 1

ERRENDIMENDUKO
ALEBINAK

Aldagela 2

KADETE 1º
MAILA

Aldagela 3

OHOREZKO
KADETEAK

Aldagela 4

Aldagela 1 – 2 ALEBIN
PARTEHARTZE

Aldagela 1

ERRENDIMENDUKO
ALEBINAK

Aldagela 2

KADETE 1º
MAILA

Aldagela 3

OHOREZKO
KADETEAK

Aldagela 4

17:30 – 18:00 FUTBOL ESKOLA

Aldagela 3 – 4

18:00 – 18:30
18:30 – 19:00 INFANTIL
TXIKI

Aldagela 3

OHOREZKO
INFANTILAK

Aldagela 4

KADETE 1º
MAILA

Aldagela 1

KIROL ESKOLA FUTBOL ESKOLA

Aldagela 1 – 2

INFANTIL
TXIKI

Aldagela 3

OHOREZKO
INFANTILAK

Aldagela 4

KADETE 1º
MAILA

Aldagela 1

KIROL
ESKOLA
19:00 – 19:30
19:30 – 20:00 OHOREZKO
JUBENILAK
KADETE 1º
MAILA
OHOREZKO
KADETEAK
20:00 – 20:30 OHOREZKO JUBENILAK

Aldagela 4

KADETE 1º
MAILA

Aldagela 3

OHOREZKO
KADETEAK

Aldagela 4

20:30 – 21:00
21:00 – 21:30
21:30 – 22:00

LOINAZ ZELAIEKO ORDUTEGIAK

LOINAZ ASTELEHENA ASTEARTEA ASTEZKENA OSTEGUNA OSTIRALA
16:00 – 16:30
16:30 – 16:45 INFANTIL 1º
MAILA
INFANTIL 1º
MAILA
16:45 – 17:00 KIROL ESKOLA KIROL ESKOLA
17:00 – 17:30 KIROL ESKOLA INFANTIL 1º
MAILA
KIROL ESKOLA JUBENIL LIGA
NAZIONALA

Aldagela 2

OHOREZKO
JUBENILAK

Aldagela 3

KIROL ESKOLA INFANTIL 1º
MAILA

Aldagela 3

KIROL ESKOLA OHOREZKO
JUBENILAK

Aldagela 3

17:30 – 17:45
17:45 – 18:00 INFANTIL 1º
MAILA
INFANTIL 1º
MAILA
18:00 – 18:30 ALEBIN NESKAK JUBENIL LIGA
NAZIONALA
ALEBIN NESKAK JUBENIL LIGA
NAZIONALA
18:30 – 18:45 PREFERENTEA PREFERENTEA PREFERENTEA
18:45 – 19:00 INFANTIL 1º
MAILA

Aldagela 2

ALEBIN NESKAK

Aldagela 4

JUBENIL LIGA
NAZIONALA

Aldagela 2

PREFERENTEA

Aldagela

PREFERENTEA

Aldagela 4

INFANTIL 1º
MAILA

Aldagela 2

ALEBIN NESKAK

Aldagela 4

JUBENIL LIGA
NAZIONALA

Aldagela 2

PREFERENTEA

Aldagela 4

19:00 – 19:15
19:15 – 19:30
19:30 – 19:45 3º MAILA 3º MAILA 3º MAILA 3º MAILA 3º MAILA
19:45 – 20:00
20:00 – 20:30 3º MAILA

Aldagela 1

3º MAILA

Aldagela 1

EUSKAL LIGA

Aldagela 3

3º MAILA

Aldagela 1

3º MAILA

Aldagela 1

3º MAILA

Aldagela 1

EUSKAL LIGA

aldagela 3

20:30 – 20:45
20:45 – 21:00
21:00 – 21:30 EUSKAL LIGA
21:30 – 22:00 EUSKAL LIGA

Aldagela 3

22:00 – 22:30

FISIOTERAPIA

Fisioterapia zerbitzua hitzarmen bidez Eskura Osasun Zentroan izango da, hitzordua eskatzeko ondorengo telefonora deitu 688 691 607 edo esteka honen bitartez eskatu.